Czyszczenie separatorów ropopochodnych

przegląd separatorów ropopochodnych

Czyszczenie separatorów to podstawowa usługa serwisowa pozwalająca zachować je w najlepszym stanie przez długi czas pracy. Czyszczenie separatorów ropopochodnych i odbiór odpadów z separatora wykonujemy względem różnych typów instalacji, o różnym stopniu intensywności pracy i wydajności. Bez problemu oczyścimy każdy powierzony nam separator z wszystkich potencjalnych zanieczyszczeń. Zapewniamy odpompowanie usuwanych odpadów oraz bezpieczny transport do zakładu zajmującego się utylizacją.

W zależności od stanu danego separatora, jesteśmy w stanie zaproponować także przeprowadzenie usług naprawczych i wykonanie fachowego, kompletnego serwisu Państwa urządzeń. W ten sposób dajemy gwarancję, że wydłużymy ich spodziewaną żywotność, obniżając jednocześnie koszty wynikające z zarządzania (nieczystościami) odpadami. 

Odbiór odpadów z separatora i jego profesjonalne czyszczenie

Dzięki dostępowi do wyspecjalizowanej floty pojazdów, nasza firma jest w stanie wyczyścić zarówno separatory znajdujące się w garażach podziemnych o wysokości do 197 cm jak również urządzenia o większych pojemnościach znajdujące na zewnątrz. Podczas serwisu odpady są zasysane przez pojazd asenizacyjny, a wnętrze urządzenia jest czyszczone wodą aplikowaną pod wysokim ciśnieniem. Po wykonaniu usługi pracownicy wystawiają wszystkie wymagane prawem dokumenty wraz z kartą przekazania odpadu w systemie BDO.

Regularne czyszczenie separatorów ropopochodnych jest bardzo ważne. Pozwala przygotować instalację deszczową w danym obiekcie na zmiany w pogodzie i intensywne opady. Dzięki temu instalacja będzie bardziej wydajna niż do tej pory – będzie mogła przyjąć jeszcze większą ilość wód deszczowych w jak najkrótszym czasie.

Kody i nazwy rodzajów najczęściej wytwarzanych odpadów przez naszą firmę: 

Kod odpadówRodzaj odpadów
13 05 01*Odpady stałe z piaskowników i z odwadniania olejów w separatorach
13 05 02*Szlamy z odwadniania olejów w separatorach
13 05 03*Szlamy z kolektorów
13 05 06*Olej z odwadniania olejów w separatorach
13 05 07*Zaolejona woda z odwadniania olejów w separatorach
13 05 08*Mieszanina odpadów z piaskowników i z odwadniania olejów w separatorach

Czyszczenie separatorów - gdzie i jak działamy?

Separatory ropopochodne wykorzystuje się w wielu miejscach do oczyszczania wód opadowych, roztopowych lub przemysłowych. Regularnie podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami różnych branż oraz zarządcami budynków i infrastruktury, pomagając im w sprawnym oczyszczaniu separatorów z wszystkich zanieczyszczeń. 

Do naszych Klientów zaliczają się: staje paliw, myjnie samochodowe, parkingi, warsztaty, garaże podziemne. Oferujemy im zarówno czyszczenie separatorów ropopochodnych jak i utylizację i odbiór odpadów z separatora.

Nasza oferta - czyszczenie separatorów ropopochodnych i odbiór odpadów

Czyszczenie separatorów realizujemy przy wykorzystaniu zaawansowanego sprzętu, obsługiwanego przez wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów. Oferujemy czyszczenie separatorów względem urządzeń różnych producentów, roczników i typów konstrukcji. Łatwo docieramy do nawet najtrudniej dostępnych miejsc usuwając wszelkie skupiska brudu. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz składania zapytań. Jesteśmy gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy, ustalone indywidualnie na podstawie otrzymanego zapytania. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne stawki cenowe, dużą dostępność naszej ekipy oraz natychmiastową gotowość do podjęcia działania w ramach usługi czyszczenia separatorów i odbioru odpadów. 

Oferujemy również między innymi czyszczenie separatorów tłuszczu oraz przegląd separatorów – skontaktuj się z nami!

Zostaw do siebie numer,
a na pewno oddzwonimy