Profesjonalne czyszczenie separatorów tłuszczu

profesjonalne czyszczenie separatorów tłuszczu

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie separatorów tłuszczu. Jest to oferta skierowana do kontrahentów różnych branż i zakładów pracy, w tym do restauracji, punktów żywienia zbiorowego, zakładów przetwórczych oraz jednostek oświaty (szkół, przedszkoli). 

Dzięki odpowiednio wykonanemu czyszczeniu separatorów tłuszczu, urządzenie będzie działać prawidłowo, zapobiegając przedostawaniu się tłuszczy do kanalizacji, a tym samym ich osadzaniu się i powstawaniu zatorów. Regularne czyszczenie separatorów tłuszczu to podstawowy środek pozwalający na konserwację tych urządzeń oraz gwarantujący ich prawidłową eksploatację w przyszłości.

Czyszczenie separatorów tłuszczu. Nasza oferta

Od wielu lat specjalizujemy się w serwisie i konserwacji separatorów. Z łatwością oczyszczamy je z wszelkich osadów, usuwamy skupiska brudu, gwarantując w pełni bezpieczne dla środowiska i zdrowia funkcjonowanie. Dokonujemy także napraw, wymiany i modernizacji systemów. 

Zalecamy regularne przeprowadzanie oczyszczania separatora. Klientom decydującym się na współpracę proponujemy pod tym względem korzystne warunki, polegające na okresowym czyszczeniu i wykonywaniu kompleksowych przeglądów. Dzięki temu działanie separatora będzie w pełni kontrolowane, a ryzyko awarii lub przepełnienia zostanie zminimalizowane. Regularnie oczyszczanie separatora pozwala też zmniejszyć koszt jego eksploatacji wynikający z ryzyka przepełnienia, a także czyni daną instalację całkowicie bezpieczną dla środowiska naturalnego. 

Szybko i sprawnie. Kompleksowe czyszczenie separatora

Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, która pozwala nam czyścić zarówno separatory znajdujące się w garażach podziemnych o wysokości do 197 cm., jak również urządzenia o większych pojemnościach znajdujące na zewnątrz. Podczas serwisu odpady są zasysane przez nasz pojazd asenizacyjny, a wnętrze urządzenia jest czyszczone wodą aplikowaną pod wysokim ciśnieniem. Po wykonaniu usługi pracownicy wystawiają wszystkie wymagane prawem dokumenty wraz z kartą przekazania odpadu w systemie BDO.

Czyszczenie separatorów tłuszczu zgodnie z przepisami wymagane jest co dwa tygodnie (nie rzadziej niż raz na miesiąc – zgodnie z PN-EN 1825-2) – usunięcie nagromadzonych zanieczyszczeń, natomiast nie rzadziej niż raz na kwartał generalne czyszczenie. Dzięki regularnemu czyszczeniu urządzenia, możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie całego układu kanalizacji oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii. 

Wspomniana usługa powinna być wykonywana przez profesjonalną firmę posiadającą odpowiedni sprzęt i kwalifikację. Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zagwarantować w pełni bezpieczne warunki przez cały czas pracy z Państwa separatorem. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zapytania lub uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne stawki oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy. 

Wykonujemy również między innymi przeglądy separatorów oraz czyszczenie kanalizacji.

Kody i nazwy rodzajów najczęściej wytwarzanych odpadów przez naszą firmę:

Kod odpadówRodzaj odpadów
19 08 09Tłuszcze i mieszaniny olejów z separacji olej/woda zawierające wyłącznie oleje jadalne i tłuszcze
19 08 10*Tłuszcze i mieszaniny olejów z separacji olej/woda inne niż wymienione w 19 08 09

Zostaw do siebie numer,
a na pewno oddzwonimy