Monitoring kanalizacji. Profesjonalna inspekcja kanalizacji

monitoring kanalizacji

W przypadku niektórych instalacji kanalizacyjnych, konieczne może okazać się przeprowadzenie ich diagnozy z użyciem dedykowanych do tego kamer wideo. Dzięki temu możemy dokładnie rozpoznać stan wnętrza układu oraz wykryć wszelkie potencjalne zatory i ustalić przyczyny ich powstania. Jest to także najlepszy sposób na zaplanowanie skutecznej metody oczyszczania danej kanalizacji. 

Monitoring kanalizacji to usługa wykonywana z wykorzystaniem profesjonalnej kamery wysokiej rozdzielczości, z możliwością zapisu obrazu i licznikiem ilości metrów wprowadzonego przewodu. Kamera wyposażona jest w specjalny system oświetleniowy, gwarantujący optymalną widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach. Uzyskane w ten sposób odczyty są w pełni miarodajne i obiektywne, niezależnie od rozmiaru samego układu i stopnia jego skomplikowania. 

Monitoring kanalizacji w ramach przeglądu instalacji

Nasza usługa monitoringu jest często stosowana w ramach pakietu przeglądu kanalizacji oraz jej oczyszczania. W jej trakcie wprowadzamy do wnętrza kanalizacji specjalne urządzenie pozwalające na dokładne obejrzenie wszystkich powierzchni, zatorów lub skupisk brudu, a także na precyzyjną ocenę stanu technicznego całej kanalizacji. 

Wszystkie działania związane z monitoringiem kanalizacji wykonują nasi wykwalifikowani fachowcy, doświadczenie w obsłudze profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Naszym Klientom udostępniamy dokumentację po zakończonych pracach, obejmującą także wykonane w środku kanalizacji zdjęcia. Monitoring kanalizacji jest przy tym usługą realizowaną bezinwazyjnie, szybko i sprawnie, w dogodnych dla naszych Klientów terminach. 

Nasza oferta. Monitoring kanalizacji i jej serwis

Ofertę monitoringu kanalizacji kierujemy do odbiorców prywatnych i biznesowych, pragnących przeprowadzić dokładny przegląd stanu kanalizacji. Jest szczególnie polecana w przypadku kanalizacji przemysłowej i miejskiej, których zatory stanowią szczególne zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zapytań w związku z usługą monitoringu kanalizacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy oraz atrakcyjne stawki cenowe. Gwarantujemy, że wykonany przez nas monitoring kanalizacji będzie precyzyjny i wiarygodny, a uzyskane wyniki staną się podstawą dla wdrożenia konkretnych napraw. 

Nasza firma zajmuje się również udrażnianiem kanalizacji. Skontaktuj się z nami.

Zostaw do siebie numer,
a na pewno oddzwonimy