Profesjonalne czyszczenie osadników

Oferujemy Państwu usługę czyszczenia osadników, którą realizujemy względem różnych grup kontrahentów dysponując zaawansowanym sprzętem oczyszczającym. Nasza oferta obejmuje dokładne i precyzyjne oczyszczenie separatorów, osadników oraz bezpieczną utylizację pozyskanych z nich odpadów. Wykonujemy zarówno odpompowywanie zanieczyszczeń w formie cieczy, jak również kompleksowy pakiet usług serwisowych.

Czyszczenie osadników. Nasza oferta

Specjalizujemy się w obsłudze i serwisie separatorów tłuszczowych i ropopochodnych. Regularnie obsługujemy naszych kontrahentów z branży przemysłowej, energetycznej, gastronomicznej, przetwórstwa mięsnego, jak również inne grupy przedsiębiorców dysponujących separatorami ropopochodnymi lub tłuszczowymi. W każdym wypadku możemy zagwarantować w pełni profesjonalne i dokładne czyszczenie Państwa urządzeń z wszystkich zalegających w nich zabrudzeń i osadów.

Bezpiecznie, sprawnie i profesjonalnie. Czyszczenie osadników

Wykonanie usługi potwierdzamy przygotowując odpowiednią dokumentację. Po zakończeniu czyszczenia osadników przekazujemy naszym kontrahentom wszelkie potrzebne dokumenty, potwierdzające rodzaj i zakres wykonanych działań serwisowych. Zawsze przestrzegamy obowiązujących norm i zasad, a wszelkie prace wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu dopasowanego do wymogów konkretnego miejsca i typu osadnika. 

Wykorzystujemy środki transportu przystosowane do transportowania odpadów, a nasze prace realizujemy zgodnie z przepisami ustawy o zarządzaniu odpadami. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z przedstawicielami przemysłu, branży usługowej, zarządcami infrastruktury miejskiej oraz wszelkimi innymi kontrahentami poszukującymi profesjonalnej pomocy.

Czyszczenie osadników. Warunki współpracy

Kody i nazwy rodzajów najczęściej wytwarzanych odpadów przez naszą firmę:

Kod odpadówRodzaj odpadów
19 08 09Tłuszcze i mieszaniny olejów z separacji olej/woda zawierające wyłącznie oleje jadalne i tłuszcze
19 08 10*Tłuszcze i mieszaniny olejów z separacji olej/woda inne niż wymienione w 19 08 09

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona kontrahentów dysponujących urządzeniami (separatorami, osadnikami)  wymagającymi regularnego lub sporadycznego oczyszczenia. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy oraz indywidualne podejście do każdego otrzymanego zlecenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi przyjąć zamówienie  oraz zrealizować je zgodnie z zgłoszonymi przez Klientów oczekiwaniami. 

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Gwarantujemy kompletne i dokładne oczyszczenie wszystkich powierzonych nam urządzeń, niezależnie od typu zanieczyszczeń i środowiska ich pracy. 

Oprócz czyszczenia osadników, zajmujemy się również między innymi czyszczeniem separatorów ropopochodnych oraz czyszczeniem separatorów tłuszczu – zapraszamy do kontaktu! 

Zostaw do siebie numer,
a na pewno oddzwonimy