Profesjonalne czyszczenie pompowni

Usługa czyszczenia pompowni to jedna z najważniejszych w naszej ofercie. Obejmuje szereg prac realizowanych względem pompowni różnych typów i konstrukcji. Odpowiednie ich oczyszczenie daje gwarancję prawidłowej pracy w przyszłości, obniżając ryzyko wystąpienia usterek i zatrzymania ich pracy. Klientom sięgającym po naszą pomoc oferujemy kompleksowe czyszczenie separatorów, osadników, zbiorników oraz przepompowni ścieków. 

W trakcie czyszczenia pompowni wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz najskuteczniejsze metody, pozwalające szybko i dokładnie oczyścić cały układ. Przeprowadzamy także ocenę jego stanu, odnajdujemy potencjalne przyczyny występowania usterek lub spadku wydajności oraz doprowadzamy do ich wyeliminowania. 

Czyszczenie pompowni w naszej ofercie

W czyszczeniu pompowni korzystamy ze specjalistycznego sprzętu asenizacyjnego (WUKO), a całą usługę realizujemy pod ciśnieniem. Dzięki temu dajemy gwarancję, że powierzone nam pompownie zostaną gruntownie oczyszczone z wszystkich nagromadzonych szlamów,drobinek piasków oraz innych elementów.

Z powodzeniem wydobywamy wszelkie typy odpadów, doprowadzając pompownię do jej stanu pierwotnego. Całą usługę realizujemy w sposób kontrolowany i bezpieczny zarówno dla środowiska naturalnego jak i użytkowników danego budynku. 

Czyszczenie pompowni oferujemy także w pakiecie usług serwisowych, na który składa się wykonywanie przeglądu, napraw oraz kontroli stanu technicznego. Gwarantujemy, że powierzone nam pompownie będą w pełni sprawne i wydajne, pozbawione wycieków i nieszczelności. 

Czyszczenie pompowni dla naszych Klientów

Klientom decydującym się na naszą ofertę gwarantujemy najlepsze warunki współpracy oraz konkurencyjne stawki, dopasowane do portfeli różnych grup kontrahentów. Jesteśmy gotowi nieść pomoc w ramach czyszczenia wszystkich typów pompowni oraz wykonywania w ich obrębie kompleksowych przeglądów. Zapraszamy do kontaktu już teraz – jesteśmy gotowi przyjąć Państwa zlecenie oraz zaproponować najkrótszy termin jego realizacji. Nasza ekipa jest do Państwa dyspozycji już dziś!

Nasza firma zajmuje się również przeglądem pompowni oraz kompleksową naprawą pompowni.

Kody i nazwy rodzajów najczęściej wytwarzanych odpadów przez naszą firmę:

Kod odpadówRodzaj odpadów
19 08 09Tłuszcze i mieszaniny olejów z separacji olej/woda zawierające wyłącznie oleje jadalne i tłuszcze
19 08 10*Tłuszcze i mieszaniny olejów z separacji olej/woda inne niż wymienione w 19 08 09

Zostaw do siebie numer,
a na pewno oddzwonimy